KRİSTAL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
image
image

Hakkımızda

image

Kristal Psikolojik Danışmanlık Merkezi

image

Hakkımızda

Merhaba ve hoş geldiniz!

Kristal Psikolojik Danışmanlık Merkezi ekibi olarak sizinle bilgilerimizi paylaşacağımız bir alan oluşturduğumuz için çok mutluyuz! Amacımız, bu zamana kadar edindiğimiz bilgileri siz değerli danışanlarımızla paylaşmak. Psikoloji alanında yetkin kişilerden doğru bilgi edinmenin ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için; burada yazılan yazıların hayatınıza tam da ihtiyaç duyduğunuz yerden, ihtiyaç duyduğunuz şekilde ışık tutmasını diliyoruz.

Bizim için gizlilik ve yetkinlik en önemli ilkelerimizden ikisi! Bizimle paylaştığınız bilgiler, yalnızca kurumumuz içinde kalacaktır. Yani, paylaştığınız her detay sadece sizin ve psikoterapistiniz arasında kalmaktadır. Rahat ve güvende hissetmeniz ve iç dünyanızı güven ortamında keşfetmeniz için her koşul sağlanmaktadır. Ayrıca, ekibimizde uzman ve deneyimli psikoterapistler yer almaktadır. Sürekli alan içi ve alan dışı eğitimler alarak kendilerini geliştirmekte ve güncel psikoloji bilgilerini takip etmektedirler. Böylece, size en iyi şekilde yardımcı olmaktadırlar.

Her birey adından da anlaşılacağı üzere biriciktir. Birey olmanın anlamı biricik olmaktır. Kristal Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde çalışan kişiler insanın özel olduğunun bilincindedir ve bu vazgeçilmez ilkemizdir. 

Misyonumuz, yaşamınızda olumlu bir değişim yaratmaktır. Yaşamınızdaki herhangi bir zorlukla başa çıkmak, kendinizi keşfetmek, duygularınızı ve davranışlarınızı daha iyi anlamak veya duygusal dengeyi sağlamak istediğinizde, yanınızda olacağız. Kristal Psikolojik Danışmanlık Merkezi’yle yolu kesişen herkesin hayatlarında kullanabilecekleri anlamlı farkındalıklar kazanmalarını istemekteyiz.

Siz de Kristal Psikolojik Danışmanlık Merkezi'mize gelerek mevcut potansiyelinizi keşfetmek ve hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Sevgi ve saygılarımızla, Kristal Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Hakkımızda
image
image
image
image
image