KRİSTAL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Büşra Uysal

image

Büşra Uysal

Psikoterapist

Merhaba ben Psikolojik Danışman Büşra UYSAL. Her bireyin sağlıklı, huzurlu, mutlu ve iyilik hali yüksek bir yaşam kalitesini hak ettiğine inanıyorum. Terapiye bakış açım, insanların güçlü yanlarını keşfetmelerine ve içlerindeki potansiyeli ortaya çıkararak yaşamlarında olumlu değişiklikler yapmalarına yardımcı olmaktır.

Hayat iniş ve çıkışları olan bir yolculuktur. Hepimiz zaman zaman zorluklarla karşılaşırız ve bu durum bizi yıpratabilir. Ancak, unutmayın ki güçlü bir şekilde ayakta durma ve değişime adım atma potansiyeline sahibiz. Terapi, bu süreçte size rehberlik etmek ve destek olmak için burada. Geçmişte yaşadığınız acılar ve sıkıntılar, gelecekteki mutluluk ve başarılarınızın önünde durmamalı. Şu anınız geçmiş ve geleceğe dair duygu düşüncelerle kaybedilmemeli. Birlikte çalışarak, içsel gücünüzü keşfedip, var olan potansiyelinizle hedeflerinizi gerçekleştirebiliriz. Size yardım etmek için buradayım ve beraber bu yolculuğa çıkmaktan heyecan duyuyorum.

Danışanlarımla çalışırken, öncelikle onların duygusal ve zihinsel dünyalarını anlamak için özenle dinlerim. Empati ve anlayışla yaklaşarak, kendilerini açabilecekleri güvenli bir ortam sağlarım. Danışanlarımın kendilerini kabul etmelerine ve kendilerine olan güvenlerini artırmalarına yardımcı olurken, onları eleştirmeden, ön yargısız bir şekilde karşılama prensibini ön planda tutarım.

Terapinin işlevsel olması adına, birlikte somut hedefler belirleriz. Bu hedeflere ulaşmak için birlikte çalışarak, danışanlarımın kendi iç kaynaklarını harekete geçirmelerini sağlarım. Her birey benzersizdir ve kendine özgü güçlü yönleri vardır. Danışanlarımla işbirliği içinde çalışarak, onların kendilerini keşfetmeleri, geçmişteki travmaları işlemeleri ve gelecekte daha olumlu bir yaşama adım atmaları için profesyonel bir destek sunarım.

Psikoterapi hayat gibi bir yolculuktur. Sorunlar büyüyüp işleri zora sokmadan önce zaman alabilir. Değişim ve iyileşme süreci de zaman alacaktır. Bu süreç olumlu-olumsuz pek çok duyguyu içinde barındırırken bunlarla baş edebilmeyi öğrenmek, kendinize yetebilir hale gelmek, sorunlarınızı çözecek gücü kendinizde bulabilmek en büyük doyum noktalarındandır.

Unutmayın, hayatınızı değiştirmek sizin elinizde ve ben bunun için buradayım, sizinle birlikte bu yolda yürümek için. Siz de terapiyle birlikte içsel gücünüzü ortaya çıkarmak için adım atın. Başlamak için doğru zaman şimdi ve ben size destek olmaya hazırım.

Umarım birlikte, yaşamınızı daha anlamlı hale getirebilir, tatmin edici ve mutlu bir şekle dönüştürebiliriz.

Büşra Uysal’ın eğitimleri:

Kocaeli Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans

Bilişsel Davranışçı Terapi

Hümanistik (İnsancıl) Terapi

Oyun Terapisi

Psikolojik Testler Eğitimi

Resim Analizi Eğitimi